Оголошено конкурс

     ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади спеціаліста фінансово-економічного відділу Соколівської сільської ради

 

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантної посади: спеціаліста фінансово-економічного відділу Соколівської сільської ради     (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: громадянство України, вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Досвід роботи в органах місцевого самоврядування та на посадах державної служби, не менше одного року, знання законодавства, основ діловодства; досконале володіння державною мовою; знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

 

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

·         заяву про участь в конкурсі;

·         заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

·         дві фотокартки розміром 4х6;

·         копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

·         декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

·         копію документа, що посвідчує особу та РНОКПП (код);

·         копію військового квитка для військовозобов’язаних;

·         автобіографія;

·         характеристики (різного роду, відгуки та рекомендаційні листи)

·         згода на обробку персональних даних.

Вимоги до претендентів на посаду:  громадянство України, вільне володіння державною мовою,  впевнений користувач оргтехнікою та реєстрами, робота з документообігом, договірна та презентаційна робота (гранти), знання на достатньому рівні бюджетного, фінансового, господарського, податкового, адміністративного, цивільного та кримінального законодавства.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись  до  Соколівської  сільської  ради  за  адресою:  вул.  Шевченка,  буд. 23, с. Соколівське, Кропивницький  район, Кіровоградська область, 27641. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.

ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ СКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 30 жовтня           2019 року

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*