В Іванівці відбувся спортивний турнір на кубок Бузуляка

В Іванівській загальноосвітній філії Соколівського НВО відбувся спортивний турнір на кубок Анатолія Бузуляка. Вшанувати пам’ять про героя-земляка, який загинув АТО, не завадив навіть проливний дощ.

Спортивний турнір на кубок  відбувається вже вчетверте 29 листопада. Саме цього дня народився Анатолій Бузуляк – спецпризначенець, сержант Збройних сил України, який загинув у Донецькій області 29 липня 2014 року, захищаючи схід України від ворожих сил. Цьогоріч участь у змаганнях взяла рекордна кількість школярів – понад вісімдесят.

Турнір складався з двох частин – спортивних змагань і велогонок. У першій частині участь брали сім команд по п’ять учасників-вихованців віком до десяти років із  шкіл Назарівки, Вишніківки, Іванівки, Карлівки, Соколівського, Диминого та Високих Байраків. Повболівати за своїх вихованців із Високих Байраків, де Анатолій Бузуляк народився і вчився у початковій школі, приїхала його перша вчителька.

У велогонці змагалися чотири команди, які представляли три дитячо-юнацькі спортивні школи Соколівського, Кропивницького і Мошориного. Учасники цього турніру були розділені на дві вікові групи та хлопчиків і дівчаток.

У велогонці в молодшій групі перше місце вибороли вихованці Мошоринської ДЮСШ, в старшій групі – вихованці Кропивницької ДЮСШ, серед дівчаток перемогу здобули юні велогонщиці Соколівської ДЮСШ Іванівської філії.

У велоспорті серед дівчат перемогу отримали Ксенія Григор’єва, серед юнаків 2007-2008 року народження Ринат Григорян, серед юнаків 2009-2010 року народження Роман Скорбич.

За результатом змагань спортивного турніру третє місце виборола команда із Соколівського НВО, друге – у школярів із Вишняківки, а  перше місце у команди з Іванівської школи. Уже четвертий рік поспіль кубок Анатолія Бузуляка виборюють його земляки.

 

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*