Діалог заради майбутнього

Сьогодні, 4 грудня, відбулися зустрічі Соколівської сільської голови Інни Завірюхи з учнями середніх та старших класів чотирьох закладів загальної середньої освіти та охопила понад 100 осіб. 

Метою зустрічі став діалог між учнівською молоддю громади та органами місцевого самоврядування, під час якого Інна Завірюха ознайомила дітей та підлітків громади із завданнями та функціями роботи сільської ради та депутатського корпусу. Особливу увагу в цікавій та доступній для учнів формі приділили питанням формування бюджету громади, доходам та видаткам.

Учні виявили зацікавленість тематикою зустрічі та небайдужість до життя своєї громади. Кожен мав змогу висловити свою думку та побажання щодо покращення свого класу, школи, села та громади.

Зустріч мала конструктивний характер. Багато пропозицій учнівської молоді буде враховано при формуванні бюджету сільської ради на наступний рік.

Користь від спілкування відчули не лише школярі, а й представники органів місцевого самоврядування. Адже майбутнє та розвиток нашої громади залежить від обізнаності, активності та небайдужості її громадян.

Учні обрали назву заходу – «Зустріч заради майбутнього» та вирішили проводити такі зібрання щомісяця.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*