Спортивна зима – 2020

Цьогоріч зима дещо підвела з погодою і снігом, але це не завадило влаштувати традиційні зимові розваги у Соколівській об’єднаній громаді.

На початку лютого відбувся перший етап фізкультурно-оздоровчого заходу «Спортивна зима 2020» серед школярів закладів освіти Соколівської сільської ради.
Захід провели з метою популяризації активного дозвілля та формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою у зимовий період. Адже зима – це прекрасний час для веселих рухливих ігор та змагань на свіжому повітрі. Справжня зима зі снігом і морозами у цьому році забарилася, тож любителям зимових розваг довелося ловити момент і підлаштовуватися до погодних умов.
Організатори зимових спортивних розваг переконані, таке дозвілля зміцнює колективні стосунки і популяризує здоровий спосіб життя.
У змаганнях брали участь школярі 2010-2004 року народження закладів освіти Соколівської сільської ради. Після урочистого відкриття змагань усі учасники зробили загальношкільну руханку на свіжому повітрі, а потім змагалися в естафетах та рухливих іграх.
Естафети були фізично активними, зрозумілими та дали можливість учасникам показати згуртованість, силу, швидкість та витривалість. Учні отримали масу позитивних вражень та емоцій, учились працювати в колективі збірних команд, знаходити креативні рішення поставлених завдань, проявляли ініціативність та творчість.
Переможцями змагань стала команда Вишняківської загальноосвітньої філії КЗ «Карлівське НВО». Друге місце виборола команда Назарівської загальноосвітньої філії КЗ «Карлівське НВО», а третє місце – команда КЗ «Карлівське НВО».
Протягом тижня до фізкультурно-оздоровчих заходів присвячених заняттям спортом у зимовий період на місцях долучилися заклади освіти Соколівської громади: Назарівська та Вишняківська загальноосвітні філіі КЗ «Карлівське НВО», Іванівська загальноосвітня та дошкільна філія КЗ «Соколівське НВО», КЗ «Карлівське НВО» та КЗ «Соколівське НВО». В усіх школах також провели руханки, ігри на свіжому повітрі, естафети, катання на лижах та санчатах.
Відділ освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради і надалі запрошує школярів, вихованців дитячих садочків, педагогів, жителів громади долучатися до рухливих ігор та активного дозвілля на свіжому повітрі, адже годинка на морозному повітрі – найкраща вакцина проти вірусних захворювань.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*