З метою протидії коронавірусу на підприємствах Кіровоградщини будуть застосовувати профілактичні заходи

 

 

З метою протидії поширення коронавірусної інфекції на Кіровоградщині керівникам підприємств радять дотримувати профілактичних заходів під час організації роботи. Зокрема йдеться про щоденний температурний скринінг працівників та забезпечення їх засобами індивідуального захисту.
Про це повідомив перший заступник голови ОДА Ігор Кузьмін сьогодні, 17 березня, під час засідання економічної ради.
«Пріоритетне завдання – застосувати всі можливі профілактичні заходи, які допоможуть зупинити поширення епідемії. Саме тому сьогодні зібрали економічну раду, щоб обговорити актуальні питання й озвучити керівникам підприємств Кіровоградщини рекомендації щодо відповідальної організації робочого процесу», – відзначив Ігор Кузьмін.
Серед рекомендацій, які озвучили керівникам підприємств, установ і організацій всіх форм власності під час засідання економічної ради, йдеться про такі:
• Провести роз’яснювальну роботу з працівниками щодо індивідуальних заходів профілактики.
• Здійснювати щоденний температурний скринінг працівників.
• Забезпечити їх засобами індивідуального захисту.
• За можливості максимально перевести працівників на відділений режим роботи із застосуванням електронних комунікацій.
• Проводити дезінфекцію приміщень.
Окрім цього, Ігор Кузьмін наголосив керівникам підприємств-товаровиробників і торгівлі, наскільки важливо сьогодні забезпечити виробництво та безперебійне постачання продовольчих товарів повсякденного попиту до торгівельних мереж Кіровоградщини.
«Це дозволить не допустити створення штучного дефіциту товарів і необґрунтованого підвищення оптово-відпускних цін на них», – резюмував перший заступник голови ОДА.
Нагадаємо: на виконання доручення Президента України та рішення Державної комісії з питань ТЕБ і НС Кабінет Міністрів прийняв рішення щодо обмеження пасажирських перевезень на території України для запобігання поширенню коронавірусної інфекції. Обмеження триватимуть з 18 березня до 3 квітня. Окрім цього, з 17 березня припинити роботу повинні заклади громадського харчування (ресторани, кафе), торговельно-розважальні центри, інші заклади розважальної діяльності, фітнес-центри та заклади культури. Контроль за виконанням постанови Уряду покладено на МВС та Національну поліцію.
Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*