Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у Соколівській сільській раді

Соколівською сільською радою оголошується конкурс на заміщення вакантних посад: спеціаліста І-ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності (2 вакансії), спеціаліста 1-ї категорії відділу освіти, молоді та спорту (1 вакансія), спеціаліста 1-ї категорії (з питань архітектури та містобудування) відділу земельних відносин, комунальної власності та містобудування (1 вакансія).

Вимоги до кандидатів: вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Вимоги до стажу роботи за фахом: для кандидатів на посаду спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту Соколівської сільської ради – не менше 3-х років, спеціаліста І-ї категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності – не менше 1-го року в бюджетній сфері, не менше 3-х років – в іншій сфері, спеціаліста І-ї категорії відділу земельних відносин (з питань містобудування та архітектури) – не менше 2-х років.

Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, подають такі документи:

–   заяву про участь в конкурсі;

–   заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

–   дві фотокартки розміром 4х6;

–   копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

–   декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік;

–   копію документа, що посвідчує особу;

–   копію військового квитка для військовозобов’язаних.

Загальні вимоги до претендентів на посаду:  громадянство України; вільне володіння державною мовою,  вміння працювати з персональним комп’ютером.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу за адресою: с. Соколівське, вул. Шевченка, 23, Соколівська сільська рада;  телефон: (0522) 31-03-42.

За отриманням інформації, подання заяв на допуск до участі в конкурсі звертатись за адресою Соколівської сільської ради: 26641, Кіровоградський район, с. Соколівське, вул. Шевченка, 23. Телефон для довідок: (0522) 31-03-42.

 ОПУБЛІКОВАНО НА САЙТІ СКОЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 14 липня 2017 року

Tagged . Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*