Інформація для орендарів водних об’єктів

 

        Відповідно до п. 1 Розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації  №226-р від 29 березня 2010 року, ст. 35 Закону України «Про рибне господарство, промислове рибальство та охорону водних біоресурсів», п. 2 ст. 5 Закону України «Про аквакультуру» та наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 21 березня 2012 року № 141 «Про затвердження форми звітності 1А-риба (річна) «Виробництво аквакультури за 20__р.»  (із змінами в частині строків надання звітності) та інструкції щодо її заповнення», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 9 квітня 2012 року за № 514/20827, з метою забезпечення  своєчасного отримання звітної інформації та її узагальнення, Соколівська сільська рада звертається з проханням до орендарів водних об’єктів подати на адресу управління Державного агентства рибного господарства у Кіровоградській області вказану звітність за встановленою формою  до         10 січня 2021 року.

        Окремо повідомляємо суб’єктам аквакультури про можливість припинення дії договорів оренди у разі невиконання норм законодавства, а саме через систематичне неподання звітності за формою 1-риба (річна).

        Інструкція щодо заповнення звітності 1А-риба  та форма звітності  «Виробництво продукції аквакультури за 20__р.» в додатках:https://drive.google.com/file/d/1lSNwkCey_sDLzGQ7djdLM2ZRGVOByT7l/view?usp=sharing,

https://drive.google.com/file/d/1Ee69Rxj14T56Ded5pHRDjIJ7eskyJqR4/view?usp=sharing

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*