У Соколівській громаді відкрили поліцейську станцію

Поліцеська станція знаходиться у селі Карлівка Соколівської ОТГ, на території якої мешкає понад десять тисяч жителів.

Її обслуговуватимуть дільничні офіцери Кропивницького відділу поліції лейтенант Михайло Моргулець та сержант Роман Носенко.

Участь у відкритті поліцейської станції взяли керівництво поліції області, представники управління превентивної діяльності, органів місцевого самоврядування та об’єднаної територіальної громади. 

Керівник поліції області Роман Козьяков подякував представникам громади та органів місцевого самоврядування за сприяння в облаштуванні приміщення й обладнанні необхідною для роботи правоохоронців оргтехнікою.

  • Ми продовжуємо впроваджувати на території області безпекові проекти, спрямовані на профілактику порушень, забезпечення правопорядку та поглиблення співпраці з населенням. Дякуємо за розуміння та підтримку наших зусиль у цьому напрямку, – зазначив Роман Козьяков.

Щойно дільничні інспектори приступили до своїх обов’язків, як одразу ж отримали бойове хрещення.

  • До роботи приступили одразу. Розкрили крадіжку в Ганнинському, попередили прояв домашнього насильства у Черняхівці, відпрацювали магазини щодо дотримання правил карантину, – розповідає Махайло Моргулець.

Дільничні інспектори кажуть, обоє задоволені робочим місцем, громада відреагувала позитивно на відкриття поліцейської станції, люди звертаються.

  • Головне, щоб люди не остерігалися, а сміливо зверталися до нас у разі потреби, щоб знали, що будь-якої хвилини ми можемо надати необхідну допомогу, – зазначив дільничний поліцейський.

Звернутися до дільничних інспекторів можна за телефонами: (066) 560- 93-43 (Моргулець Михайло Олександрович), (097) 900-96-31 (Носенко Роман Сергійович).

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*