Молодіжна рада Соколівської ОТГ підготувала благодійну акцію «Подаруй дитині свято» до Дня Святого Миколая

Молодіжна рада Соколівської ОТГ ініціювала до Дня Святого Миколая благодійну акцію «Подаруй дитині свято» і закликає усіх небайдужих долучитися до збору подарунків дітям-сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування, які живуть на території Соколівської ОТГ і здійснити їхні найзаповітніші мрії.

Представники Молодіжної ради, заручившись підтримкою відділу освіти, молоді та спорту і служби у справах дітей Соколівської сільської ради, поспілкувалися з дітками через соціальних працівників і особисто, прочитали листи та дізнатися найголовніше –їхні бажання.

Список бажань з іменами діток та місцем їх проживання розмістили на сторінці Молодіжної ради у фейсбуці. Уже за кілька днів всі позиції побажань до Святого Миколая були закриті. Але збір подарунків не припиняється, адже на здійснення мрій чекає ще багато малюків.

Кожен може стати для малечі Святим Миколаєм, що робить дива. Члени Молодіжної ради закликають долучатися до благодійності і сподіваються на допомогу небайдужих жителів громади. Радо прийматимуть будь-які подарунки: солодощам, іграшки, канцелярське приладдя, одяг тощо.

Акція триватиме до 18 грудня. Подарунки діткам передадуть 19 грудня цього року.

Дізнатися більш  детальну інформацію можна за телефоном: (050) 764-78-86 – Ілона (телефонувати з 8:00 до 17:00).

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*