Вчилися протидіяти торгівлі людьми

Представниці ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» завітали до Соколівської ОТГ в рамках реалізації проєкту «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в умовах децентралізації» на Кіровоградщині.

Проєкт спрямовано на сприяння гідному та безперешкодному доступу осіб, які постраждали від торгівлі людьми та вразливих верст населення, в т.ч. дітей, до допомоги, гарантованою державою, через посилення спроможності органів місцевої влади в сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації.

У зустрічі взяли участь керівники сільської ради, начальники відділів соціального сектору громади та спеціалісти з надання соціальних послуг населенню, а саме: сільський голова Соколівської сільської ради Інна Завірюха, заступник сільського голови Ольга Нестеренко, начальник відділу соціальної роботи ЦСЗННСП Марія Ягодзінська, начальник відділу НСП Наталія Шапка, начальник ССД Мар’яна Побережник, психолог центру Олександр Зінов’єв та інші спеціалісти.

Представники ГО побували вже в багатьох територіальних громадах. Особливістю цієї зустрічі було те, що ОЖІЦівці приїхали у зразкову громаду у тому сенсі, що роботу у напрямку соціального захисту населення тут налагоджено на просто на належному рівні, а якнайкраще. Наприклад, у громаді створені дві координаційні ради для вирішення соціальних питань – окремо діє рада з розгляду питань подолання насильства у родинах. Фахівці соціального сектору центру надання соціальних послуг населенню добре обізнані у темі попередження протидії торгівлі людьми та надання допомоги постраждалим, проте реальних випадків, пов’язаних з ситуаціями торгівлі людьми, у громаді поки що не було.

Члени ОЖІЦ та учасники зустрічі обговорили питання взаємодії щодо спільної роботи у національному механізмі попередження та боротьби з торгівлею людьми та домовилися про співпрацю.

Представниці ГО «Обласний жіночий інформаційний центр» висловили щиру подяку заступнику сільського голови Ользі Нестеренко за сприяння в організації зустрічі. Також окрема подяка психологу ЦСЗННСП Олександру Зінов’єву за допомогу у проведенні заходу, активну участь в обговоренні та плідну співпрацю з ОЖІЦ протягом останніх років.

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*