Шановні споживачі!

На виконання закону України «Про житлово-комунальні послуги», «Про ціни і ціноутворення», «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», «Про державне регулювання в сфері комунальних послуг», постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», постановою Кабінету Міністрів України від 12.09.2018 №239 «Про затвердження Порядку розгляду органами місцевого самоврядування розрахунків тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування та постачання, а також розрахунків тарифів на комунальні послуги, поданих для їх встановлення», Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради доводить до відома споживачів, що має намір вимушено підвищити тариф на централізоване водопостачання.

На сьогоднішній день, діють тарифи з централізованого водопостачання, для всіх категорій споживачів, які були встановлені Рішенням виконавчого комітету Соколівської сілської ради від 09.11.2018 р. №116 – 19,25 грн/м3 з ПДВ.

Слід зазначити, що в умовах зростання основних складових тарифів, зокрема: мінімального прожиткового рівня працездатної особи та рівня мінімальної заробітної плати та відповідно сум відрахувань, підвищення вартості на проведення досліджень по визначенню якості води та ін., виникла невідповідність діючих тарифів фактичним витратам на виробництво послуг з водопостачання. У зв’язку з цим, з метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність приведення тарифів на послуги централізованого водопостачання до економічно обґрунтованого рівня. Комунальне підприємство «Надія» Соколівської сільської ради звернулось до виконавчого комітету Соколівської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання.

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання має наступний розмір – 22,0 грн. за 1куб. м. з ПДВ.

Загальний розрахунок тарифу розміщено на офіційному сайті Соколівської сільської ради https://sotg.kr.ua

Зауваження і пропозиції щодо планових тарифів на 2021 рік від фізичних та юридичних осіб приймаються з 01.01.2021 року по 15.01. 2021 року за адресою: вул.Шевченка, буд.68, с.Соколівське, Кропивницького р-ну, Кіровоградської обл., 27641. e-mail: kpnadia@ukr.net (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

Тариф на централізоване водопостачання

Розрахунок планових витрат на послуги по централізованому водопостачанню (собівартість)

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*