З ID-карткою – на реєстрацію на ЗНО

1 лютого 2021 року стартує реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. А в пакеті реєстраційних документів учасник має обов’язково подати копії паспорта. Для громадян України, яким виповнилося 14 років, документом, що посвідчує особу власника та підтверджує громадянство України, є ID-картка.

В Управлінні Державної міграційної служби у Кіровоградській області звертають увагу батьків та майбутніх учасників ЗНО на те, аби заздалегідь подбати про оформлення ID-картки.

Нагадуємо важливу інформацію про оформлення ID-картки:

  • Отримати документ на період карантинних обмежень можна у будь-якому районному підрозділі Міграційної служби області за фактичним місцем проживання. Їх адреси на офіційному сайті Державної міграційної служби за посиланням https://cutt.ly/DkqIbuv.

  • Для жителів Соколівської ОТГ послугу можна отримати в “Центр надання адміністративних та соціальних послуг” за адресою: Кіровоградська обл. Кропивницький р-н с. Соколівське вул. Шевченка, 68.

  • До підрозділу взяти необхідні документи (перелік тут https://cutt.ly/KkqIShT).

  • Вперше паспорт оформлюється безкоштовно та видається не пізніше ніж через 20 робочих днів.

  • Надається комплексна послуга ID-14: одночасне оформлення паспорта разом з присвоєнням реєстраційного номера облікової картки платника податків.

  • Усі підрозділи мають електронну чергу https://cutt.ly/MkqOKfl.

  • Особи, які досягли 14-річного віку, та отримують паспорт громадянина України вперше – документ оформлюється БЕЗКОШТОВНО.

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь за номером телефону – (0522) 301573; 068-133-70-55.

Управління ДМС у Кіровоградській області

Bookmark the permalink.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*